Akcja “Charytatywnie dla zwierząt”

0
28

W sercu Częstochowy rozbrzmiewają echa dobra i troski, gdy miłośnicy zwierząt łączą siły, by stworzyć przestrzeń bez granic między naszym ludzkim sercem a łapkami potrzebujących. Zapraszamy do wspólnego szerzenia dobra i nakarmienia biednych zwierząt!

Społeczność Częstochowy zjednoczyła siły, aby stworzyć zbiórkę charytatywną dla zwierząt, które każdego dnia znoszą ból, cierpienie i brak bezpiecznego schronienia. Inicjatywa „Częstochowa dla Zwierząt” to wyraz wspólnotowej troski o bezbronne stworzenia, które nie mają głosu, ale za to mają serca pełne potrzeb.

Celem zbiórki jest pomoc organizacjom działających na rzecz dobrobytu zwierząt w Częstochowie. Przyjmowane są koce, środki czystości, akcesoria, sucha karma wysokiej jakości, karma w puszkach z odpowiednio długim terminem ważności i wszystko inne, co przyda się zwierzakom. Ważne, aby produkty, przynoszone na zbiórkę, były na odpowiednim poziomie. Posługujmy się zasadą – przynosimy takie produkty, które bez wahania dalibyśmy naszym domowym pupilom. 

Zbiórka już trwa i przedłuży się do 18 grudnia. Dary można przynosić do siedziby Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie. A w sobotę 9 grudnia dodatkowo zbiórka przemieści się do centrum Handlowo-Usługowego ,,Jagiellończycy”.

Zachęcamy do zaangażowania się w zbiórkę, a jako motywację, może przytoczyć niesamowite rezultaty poprzedniej zbiórki – w samych szkołach i przedszkolach udało się zebrać ponad 2 tony karmy, 150 koców, legowiska i inne akcesoria. 

Gorąco zachęcamy do pełnienia dobrych czynów dla puszystych obywateli Częstochowy!