13 edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

0
123

Największe wydarzenie dla firm sektora MŚP w Europie wraca do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Tegorocznej edycji towarzyszyć będą Targi Pracy i Kariery – Work for All, stanowiące okazję dla pracowników i pracodawców do nawiązania nowych relacji biznesowych.

W dniach od 25 do 27 października w Katowickim MCK odbędzie się 13 edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będą zmiany, które dla przedsiębiorców mogą stanowić okazję do rozwoju. W ramach ścieżki “Ready for change?” omówione zostaną sposoby na zarządzanie firmą w niepewnych czasach oraz możliwości adaptacyjne, dzięki którym przedsiębiorcy mogą przygotować się na wszelkiego rodzaju innowacje.

Kongres skierowany jest do przedsiębiorców z sektora MŚP, a także firm i instytucji, które współpracują z tym sektorem. Na wystąpieniach, debatach, panelach dyskusyjnych i warsztatach pojawią się m.in. przedstawiciele władz państwowych i regionalnych, prezydenci miast czy władze uczelni wyższych. W poprzedniej edycji wydarzenie odnotowało 5500 zarejestrowanych uczestników, a w kongresie udział wzięło 270 ekspertów i panelistów.

Częścią trzynastego Europejskiego Kongresu MŚP będą Targi Pracy i Kariery – Work for All, w których udział jest całkowicie darmowy. Targi są skierowane do pracowników poszukujących pracy, uczestników kongresu, studentów jak i specjalistów oraz osób chcących poszerzać swoje kompetencje. Miejsce na wydarzeniu znajdą też seniorzy i osoby niepełnosprawne, a na targach pojawią się przedsiębiorcy stawiający na brak jakichkolwiek wykluczeń.

W czasie trwania targów uczestnicy będą mogli skonsultować się z ekspertami, którzy pomogą w stworzeniu przemyślanego i wyróżniającego się CV. W razie potrzeby na miejscu będzie można również skorzystać z pomocy tłumacza języka ukraińskiego i angielskiego.
Organizatorem wydarzenia jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Wszystkie informacje dostępne są na stronie: https://ekmsp.eu/

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię