10 Międzynarodowe Targi „EKOstyl 2022”

0
92

Ważne wydarzenie dla branży produktów ekologicznych szykuje się w Bielsku-Białej. Producenci przedstawią swój asortyment, tworzony na innowacyjnym podejściu do ekologicznego stylu życia. Sprawdźcie, czego można się spodziewać!

Poszerzenie zwolenników ekologicznego stylu życia jest wielkim wyzwaniem w obecnych czasach. Nawet drobne codzienne zachowania mogą przyczynić się do polepszenia stanu naszej planety. W tym kontekście, wydarzenia typu targów EKOstyl 2022 są ważnym elementem budowania ekologicznych postaw wśród społeczeństwa.

Targi EKOstyl mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Dlatego od lat na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i proekologicznym podejściem.

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów poszukującym kontaktów  biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich. Ale i również do tych, którzy dopiero wchodzą na drogę wyborów ekologicznych. Podczas targów można będzie zakupić prezenty na zbliżające się Święta w postaci niebanalnych ekologicznych towarów.

Targom będą towarzyszyć ciekawe aktywności, między innymi, konferencja targowa z udziałem znanych specjalistów, wykłady, prelekcje, warsztaty, strefy pokazów kulinarnych ekoprzedszkole oraz koncert “Uzdrawiająca podróż do wnętrza”.

Targi odbędą się w dniach 18-20 listopada w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej, a zwiedzać targi goście mogą od godziny 10:00 do godziny 18:00. Ze wszystkimi informacjami można się zapoznać na stronie organizatora. Gorące zapraszamy wszystkich po dawkę “zielonej” wiedzy!