Zróbmy Sobie Festiwal “Zostań idolem”

0
78

Centrum Kultury w Wodzisławiu Śląskim organizuje projekt pt. Zróbmy Sobie Festiwal “Zostań Idolem”. W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty z promowania wydarzeń w serwisie Facebook z Patrykiem Wikalińskim, które odbędą się 24 września o godzinie 11:00 w Pałacu Dietrichsteinów. 

Zróbmy Sobie Festiwal “Zostań Idolem” to projekt, który realizowany jest przez Centrum Kultury w Wodzisławiu Śląskim i został on dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 24 września o godzinie 11:00 w Pałacu Dietrichsteinów przy ul. Wilhelma Kubsza 2, odbędą się warsztaty z Patrykiem Wikalińskim. Zajęcia mają dotyczyć promowania wydarzeń w serwisie Facebook i potrwają około 3 godzin. Warsztaty dedykowane są głównie dla osób, które w instytucjach, placówkach lub w pracy zawodowej odpowiadają za prowadzenie Facebooka. 

Limit miejsc jest ograniczony, a zapisy trwają do piątku do godziny 16:00. 

Zajęcia mają przygotować warsztatowiczów do budowania całych planów kampani promocyjnej, tworzenia grafik za pomocą sprzętu mobilnego, a także nauczyć korzystania z rozbudowanych funkcji social media. 

Patryk Wikliński jest jednym z najlepszych fotografów mobilnych na świecie i to on poprowadzi te warsztaty. Jest także instruktorem, stypendystą Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, redaktorem i ekspertem w zakresie twórczego wykorzystania mediów społecznościowych i łączenia ich zalet. Miał także okazję współpracować z firmą Apple i współtworzyć międzynarodową kampanię #ShotoniPhone w kanałach społecznościowych tej firmy. 

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię