Spektakl “Kolory Życia”

0
98

Jak mówią twórcy spektaklu opowiada on o wszystkich emocjach jakie zachodzą w człowieku, od smutku do radości. Jest to podróż po emocjach, które są naszym nieodłącznym towarzyszem.

Już 27.08 odbyła się premiera w Polsce, a 4 września odbędzie się druga premiera w Czechach. W sobotę o godzinie 20.30 w raciborskim Parku im. M. Ruth, tancerze z polski i Czech wykonali choreografię w niezwykłej scenerii – na środku stawu na specjalnie skonstruowanej scenie. Przy spektaklu była użyta wspaniała gra świateł, przy muzyce wykonywanej na żywo, a stworzonej przez Adama Jarzmika z choreografią Manuela Krzykała. Podczas wydarzenia ponad 47 wykonawców było obecnych na scenie.  Spektakl składał ze tańca klasycznego, współczesnego oraz z innych styli tanecznych. Projekt jest realizowany przez raciborskie Centrum Kultury przy wsparciu Teatru Śląskiego w Opavie. 

Czeska premiera będzie miala miejsce 4 września w Teatrze Śląskim w Opavie. Jeśli ktoś jest chętny to wstęp jest darmowy, a jedynie trzeba okazać wejściówkę przy wstępie , którą można pobrać przez link:

https://divadlo-opava.colosseum.eu/divadlo%20opava/standard/Hall/Index/3891/g0Bkt9WosdI_rov__xcodex_AGA1gFbU4whnFpkMK04P471S2ArHTDvonqJ7uQ__

Wszystkich, których zainteresował temat sztuki lub interesują się filozofią, serdecznie zapraszamy na udział w tym wydarzeniu.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię