„Siła Kobiet” w Pałacu Kultury Zagłębia

0
62

W ogromie codziennej rutyny zapominamy o dbanie o swoje zdrowie i zdrowe nawyki. Naprzeciw potrzebom kobiet wychodzą Miasto Dąbrowa Górnicza i Stowarzyszenie Równe Babki. Sprawdźcie, co jest przygotowane!

Dnia 9 marca, z okazji światowego dnia kobiet, Pałac Kultury Zagłębia zostanie oddany kobietom, aby te mogły pielęgnować swoją kobiecość oraz uwierzyć w swoją moc. Organizatorzy mają na celu zadbać o żeńskość kobiet, sprawić, żeby znowu postawili na emocję, poczuli się delikatni i pełni gracji.

Cała impreza jest podzielona na 2 bloki tematyczne. Od rana na tereny Pałacu będą mogli przyjść młodzieży szkół ponadpodstawowych. Z nastolatkami organizatorzy poruszą tematy dotyczące kobiecości oraz o pierwszej wizycie u ginekologa. Aby przezwyciężyć bariery.

Również do południa będzie okazja dla młodych mam i kobiet w ciąży, aby porozmawiać z logopedą, uroginekologicznym fizjoterapeutą i psychologiem dziecięcym.

Po południu salach pałacu zostaną ustawione stoiska ekspozycyjne z ofertą dla kobiet, takie jak: psychodietetyka, aromaterapia, akcesoria do włosów, biżuteria, kosmetyki czy optyk. Będą też stoiska do mierzenia cukru, ciśnienia, możliwość nauki samobadania piersi na fantomie i inne.

Podczas wydarzenia od godziny 09:00 do 17:00 na placu Wolności w Dąbrowie Górniczej będzie umieszczony mammobus dla wszystkich chętnych. 

Z pełnym planem wydarzenie można, zapoznać się klikając w link.

Impreza zakończy się konferencją na sali teatralnej PKZ „Siła kobiet. Profilaktyka – rozrywka – integracja” – od godziny 16:30. Samo wydarzenie wystartuje o godzinie 09:00 i jest bezpłatne. Gorąco zachęcamy wszystkich kobiet do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię