Rośliny i vintage w Spodku

0
142

W niedzielę 14.08 w Spodku odbędą się dwa wydarzenia – Plant Market i targi vintage. Do Katowic zawitają różne odmiany roślin, a wielbicieli mody vintage przywita cała masa ciekawych i niepowtarzalnych ubrań.

Wydarzenie rozpoczyna się już o 12.00 i potrwa do 18.00. Jest to świetna okazja, by zobaczyć na żywo piękne rośliny lub wymienić się nimi. Każdy może wziąć ze sobą sadzonkę, kwiaty oraz szczepki, by móc się między sobą wymieniać. Do dyspozycji będą również stoiska z roślinnym jedzeniem, naturalnymi kosmetykami czy warsztaty. Tematy warsztatów to m.in. tworzenie kompozycji mchu czy haftowanie. 

Z kolei na targach vintage będzie można znaleźć zarówno ubrania, jak i stanowiska do tatuażu. Idea przekazywania ubrań i dawania im drugiego życia jest nieodzownym  elementem ograniczania produkcji śmieci, tak ważnym w dzisiejszych czasach. 

Targi łączą w sobie popularne w dzisiejszych czasach tematy, takie jak ekologia czy zero waste. Udział w wydarzeniu pomoże poszerzyć swoją wiedzę, a przy tym możemy spędzić czas w ciekawy sposób. 

Wstęp jest darmowy!

Cała relacja z wydarzeń w przyszłym tygodniu na stronie