Park śląski na koniec wakacji

0
118

Wakacje nieubłaganie zmierzają ku końcowi, więc Park Śląski postanowił umilić ostatnie sierpniowe dni. Przed nami kilka bardzo ciekawych wydarzeń do których warto dołączyć! 

Jak co roku park postanowił zorganizować kilka wydarzeń, które przyciągną tłumy. To m.in. “Pożegnanie Wakacji pod Gwiazdami”,  zajęcia fitness czy Bukiet Róż oraz bieg z naszymi czworonogami. Dla każdego coś się znajdzie.  Pierwsze z nich “Pożegnanie Wakacji pod Gwiazdami” organizowane jest 27.08 od godziny 12.00 w Kręgach Tanecznych. Rozpocznie się występami  tanecznymi, następnie o godzinie 16.00 rozpocznie się potańcówka w rytmie latino, a o 21.00 park zaprasza na  widowiskowy fireshow, czyli pokaz ognia. O 21.30 Instytucja Filmowa Silesia Film zaprasza nas na kino plenerowe. Gościem specjalnym będzie Mama na obrotach, czyli Klaudia Klimczyk, a zakończenie planowane jest na godzinę 23.00.

W Rosarium, 21.08 w niedziele o godzinie 18.00  odbędą się zajęcia fitness dla wszystkich chętnych (wstęp bezpłatny). Razem z Dream Fitness uczestnicy będą trenować rozciąganie wszystkich grup mięśniowych, aby w przyszłości wiedzieć jak uniknąć kontuzji. Zajęcia mają na celu polepszenie mobilności i poprawy samopoczucia. Jeśli warunki pogodowe będą nieodpowiednie zajęcia zostaną przeniesione do studia Dream Fitness w Chorzowie.

Muzyczny Bukiet Róż już po raz ostatni zawita do Parku Śląskiego w tym roku. W Rosarium, 28.08  absolwenci Akademii Muzycznych zagrają dla odwiedzających o godzinie 16.00. Artyści wykonają zarówno muzykę filmową jak i rozrywkową.

Kolejną inicjatywą  będzie bieg z czworonogami, ktory odbedzie sie juz 27.08. “Psiaraton” bo o nim właśnie mowa, jest wydarzeniem, w którym udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Trzy trasy i cala masa atrakcji czekają w tym roku na ochotników i ich pupili.  Patrząc na zainteresowanie można spodziewać się tłumów.

Więcej informacji na stronie Parku śląskiego i na oficjalnej stronie.

Zdjęcie: oficjalna strona Parku śląskiego