Nić porozumienia

0
193

Chcesz poprawić relacje ze swoim dzieckiem? Grupa koRELACJA może Ci w tym pomóc. Już od września ruszają ze swoim pierwszym projektem “Nić porozumienia”, a udział w nim jest całkowicie darmowy.

W każdą środę, począwszy od 7 września 2022 roku, odbywać się będą bezpłatne warsztaty dla rodziców i dzieci w wieku 7-11 lat. W skład projektu wchodzić będzie jedenaście spotkań. Każde z nich zostanie zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 32 w Chorzowie w godzinach 17:00-19:00. 

Inicjatywę tę realizuje koRELACJA – grupa znajomych, których łączy pasja do pracy z dziećmi i młodzieżą. Mając na uwadze ich dobro, postanowili połączyć swoje siły i wykorzystać własne doświadczenie praktyczne i zawodowe, by zapoczątkować swój pierwszy projekt “Nić porozumienia”.

Warsztaty te realizowane będą w ramach projektu ŚLĄSKIE LOKALNIE, Narodowy Instytut Wolności, program NOWEFIO na lata 2021-2025 przez Fundację Klaster Innowacji Społecznych. Ich uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy – rodziców i dzieci. Każda z nich będzie odbywała zajęcia z zakresu relacji w rodzinie, komunikacji, wyznaczania granic, chwalenia i samodzielności. Ostatniego dnia projektu odbędzie się spotkanie podsumowujące, w trakcie którego utworzone grupy na nowo zostaną połączone w jedną. Następnie wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do stworzenia gry wzmacniającej relacje rodzinne.

Wszystkie szczegółowe informacje, takie jak dokładny harmonogram zajęć, opis projektu i prowadzących można znaleźć na stronie facebookowej koRELACJI: https://www.facebook.com/krotkoorelacjach.

Zapisy już trwają, a ilość miejsc jest ograniczona! Żeby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-09nM9JPFd7b97Vm57TL5Nnhn00rr2XoYjpmMZH190vS6IA/viewform?fbclid=IwAR2WZfSq-EUuYiaH4wcX9aNrieZsC64FEW-r5KL5jV2mE3dCcpp63yQGRqQ. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię