„Mój pupil na wakacjach” – konkurs dla dzieci

0
115

Chcesz pochwalić się swoim zwierzęciem i zgarnąć wspaniałe nagrody? Konkurs dla dzieci do lat 15 już się rozpoczął. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do końca lipca do godziny 10:00.

Od 1 lipca 2022 roku rozpoczyna się przyjmowanie prac konkursowych „Mój pupil na wakacjach”, który odbywa się online za pośrednictwem portalu społecznościowego MOK i MBP PORĘBA oraz strony internetowej www.mbpporeba.pl.

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież w wieku od 3 do 15 lat (za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). 

Zadaniem uczestnika jest zrobienie jednego zdjęcia w scenerii wakacyjnej (w plenerze) swojego zwierzęcia: psa, kota itp. (można zrobić zdjęcie dziecka z pupilem) i przesłanie go na adres mailowy: biblioteka@mbpporeba.pl wraz ze zgodą na udostępnienie wizerunku, którą można pobrać ze strony https://mbpporeba.pl/wp-content/uploads/2021/10/Zgoda-dla-dziecka.pdf

W wiadomości prosimy podać imię i nazwisko, wiek uczestnika oraz numer telefonu rodziców lub opiekunów prawnych.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 sierpnia 2022 roku. Wyniki udostępnione zostaną na portalu Facebook (https://www.facebook.com/mok.poreba/) oraz stronie www biblioteki (www.mbpporeba.pl). Uczestnicy  zostaną również powiadomieni telefonicznie. 

Nagrodę w konkursie uczestnik odbiera osobiście, wraz z rodzicem lub opiekunem prawnym, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Regulamin konkursu fotograficznego „Mój pupil na wakacjach”:

https://mbpporeba.pl/wp-content/uploads/2022/06/Regulamin-Moj-pupil-na-wakacjach.pdf

Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie.