Joga nad wodą!

0
145

JogaDom w każdą sobotę i niedzielę zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia w Woda Beach Bar w Katowicach, przy ul. Lotnisko 80 w Dolinie Trzech stawów. Co oferują  prowadzący?

Joga to świetny sposób na spędzenie czasu aktywnie i w dobrym towarzystwie. Działa korzystnie na cały organizm. Jest to idealne rozwiązanie dla człowieka z   wada postawy, poniewa  wykonywane asany muszą być w pozycji wyprostowanej.  Joga minimalizuje również wystąpienie przedwczesnego porodu, ponieważ ćwiczymy mięśnie miednicy.   Ćwiczenia pozwalają minimalizować również wystąpienie przedwczesnego porodu, ponieważ ćwiczymy mięśnie miednicy.  Ćwiczenie pomagają  w redukowaniu stresu  a to w dzisiejszych czasach jest bardzo potrzebne.Dodatkiem do jogi jest również mindfulness, czyli skierowanie całej uważności na chwilę obecną .

 JogaDom oferuje wyjątkowe zajęcia nad wodą pośród przyrody. O godzinie 10.00 jak sami piszą w zapowiedzi “Rozbudzamy wspólnie ciało i  umysł “. a z kim można wpaść na to wydarzenie? Między innymi ze swoim pupilem! Coraz bardziej popularna staje się joga w towarzystwie swojego czworonożnego przyjaciela. Wstęp jest całkowicie darmowy, a wziąć z sobą możemy  matę lub koc i bardzo wygodny strój. 

 Jeśli pogoda nie dopisze to nic straconego, ponieważ całość zostanie przeniesiona. A gdzie to już trzeba zaobserwować profile w social mediach JogaDom. Jest to idealny pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi i zadbanie o swoje zdrowie.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię