Jak Działa Miasto? Rozwiąż zagadkę zaginionej fotografii!

0
84

Rozwiąż zagadkę i… zostań prezydentem miasta! Lokal w Bytomiu razem z Manuffakturą i Jak Działa Miasto przygotowali niezwykłą grę miejską – zbierzcie zespół detektywów i powalczcie o ciekawą nagrodę!

Głównym motywem gry miejskiej będzie funkcjonowanie miasta. Drużyny, biorące udział w grze, wcielą się w detektywów, których zadaniem będzie odnalezienie zaginionej fotografii. Wędrówka po mieście w poszukiwaniu wskazówek i rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą okazją do zabawy i nauki dla całej rodziny.  

Wszyscy chętni do wzięcia udziału mogą stworzyć swój zespół (najlepiej 4-osobowy), wymyślić nazwę i zgłosić się do 16 września za pomocą formularza

Podczas poszukiwań, uczestnicy będą napotykać specjalnie miejsca z zadaniami, za które otrzymają punkty, w zależności od wyniku zadania. Pamiętajcie, że punkty są również przypisywane za kreatywną nazwę i opis zespołów, warto się wykazać oryginalnością!

Organizatorzy zapraszają uczestników, po otrzymaniu potwierdzenia za pomocą e-maili, 17 września w Lokalu w Bytomiu od godziny 14:00 do godziny 15:00, natomiast czas na rozwiązywanie zagadki zaginionej fotografii zespoły mają do godziny 18:00. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 19:00 na tarasie Lokalu.
Dla najlepszego zespołu detektywistycznego przygotowana jest niezwykła nagroda – będzie on mógł wcielić się w rolę zarządu miasta, realizującego zadania Prezydenta Bytomia! Regulamin i inne informacje można znaleźć na stronie organizatora.