Indyjskie opowieści na Dużych Kręgach Tanecznych w Parku Śląskim

0
91

Indyjskie opowieści na Dużych Kręgach Tanecznych w Parku Śląskim to wspaniałe i kolorowe wydarzenie dedykowane specjalnie dla wszystkich miłośników kuchni oraz kultury Indii i nie tylko! 

Sezon imprez plenerowych w pełni, a mieszkańcy Śląska spędzający wakacje w mieście na pewno nie mogą narzekać na nudę. Już 15 lipca o godzinie 14:00 Chorzowskie Centrum Kultury zaprasza na aktywne pełne pasji i atrakcji popołudnie i proponuje Indyjskie opowieści. 

Podczas tego wydarzenia jego uczestnicy poczują się jak w Indiach, będą mieli okazję bliżej poznać nie tylko bogatą kulturę, ale też pochodzące z nich wyjątkowe i niepowtarzalne smaki. W programie przewidziano m.in. warsztaty tańca indyjskiego, jogę na świeżym powietrzu prowadzoną przez studio Yoga Balance, koncert relaksacyjny Dźwięki Duszy, spektakl taneczny Indyjskie opowieści w wykonaniu Indian Dance Group Natarang, malowanie henną oraz kuchnię indyjską. 

Zajęcia jogi poprowadzi Joanna Wroblewska, założycielka Yoga Balance. Swoją praktykę jogi doskonaliła uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach z wieloma nauczycielami. Posiada dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowej w oparciu o system hatha- joga oraz ukończyła kurs nauczycielski I serii ashtanga jogi z Manju Patthabi Joisem. Uwielbia prowadzić zajęcia, przekazywać innym nie tylko wiedzę, ale także energię, radość i zapał do życia. Na praktykę zapraszamy z własną matą do ćwiczeń. 

Następny w planie przewidziany jest koncert muzyki relaksacyjnej Dźwięki Duszy, który poprowadzą Arkadiusz Kuś i Adrianna Janiec z ich pomocą zatopisz się w relaksie, zapomnisz o problemach życia codziennego i doświadczysz uczucia głębokiego odprężenia. 

Głównym punktem programu i zakończeniem wydarzenia będzie spektakl taneczny Indyjskie opowieści w wykonaniu zespołu tańca indyjskiego Natarang. Spektakl Indyjskie Opowieści to widowisko taneczne, podczas którego zespół zaprezentuje kobiecą stronę Indii. Najpierw poznamy inspirujące kobiety z indyjskiej mitologii, by następnie wyruszyć wraz z główną bohaterką na poszukiwania prawdziwej miłości. Podczas występu zespół zaprezentuje klasyczny taniec indyjski Kuchipudi oraz taniec Bollywood.  

Poniżej podajemy godzinowy harmonogram wydarzenia:

14:30-15:30 Warsztat tańca indyjskiego

15:45-17:15 Joga – Prowadzenie: Joanna Wroblewska z Yoga Balance

17:45-18:45 Koncert relaksacyjny Dźwięki Duszy – Arkadiusz Kuś, Adriana Janiec 

19:00-20:00 spektakl taneczny Indyjskie opowieści – zespół tańca indyjskiego Natarang 

Wstęp wolny, zapraszamy wszystkich zainteresowanych!