Dni Mikołowa 2023

0
338

Lato jest świetnym miesiącem na świętowanie, a jeszcze lepiej, kiedy świętować można całym miastem! Sprawdźcie co przygotowali włodarze Mikołowa z okazji kolejnych urodzin miasta!

Miasto Mikołów, położone w województwie śląskim, może pochwalić się bogatą historią sięgającą ponad 750 lat. Każdego roku miasto Mikołów wypełnia się radością, świętując swoje wyjątkowe Dni Miasta. Miasto – tu ludzie, dlatego nie można nikogo zabraknąć 17 i 18  czerwca na Rynku w Mikołowie!

Mieszkańców będą bawić lubiani przez wszystkich artyści. W sobotę, 17 czerwca, imprezę otworzy o godzinie 17:00 Sabina Szewczyk. Po niej scenę przejmie Gromee – znany na całym świecie polski DJ i producent muzyczny, a wieczór zamknie eksplozja brzmień w wykonaniu zespołu LemON – lubianej przez słuchaczy w całej Polsce.

Niedzielne granie rozpocznie się o 17:00 z Mariuszem Kalagą – polskim wokalistą muzyki pop i country. Następnie stery muzycznej podróży przejmie Future Folk i poprowadzi gości przez elektroniczne brzmienia zmiksowane z dźwiękami folku góralskiego, a wieczór zamknie rap w wykonaniu Grubsona.

Koncerty poprowadzą Piotr Wajda (w sobotę) oraz Marek Ajchsztet i Damian Cieplicki – Party Masters (w niedzielę).

Dla najmłodszych mieszkańców będą przygotowane dmuchane atrakcje, a walkę z głodem podejmą liczne stoiska gastronomiczne.

Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców Mikołowa oraz okolic, ponieważ miasto – to ludzie!