Charytatywny koncert w Gliwicach

0
119

5 października w Gliwicach odbędzie się koncert charytatywny Michała Kowalonka – lidera poznańskiej grupy Snowman, ex-wokalisty Myslovitz. Cały przychód zebrany z wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz gliwickiej Fundacji NieOdkładalni.

Koncert zaplanowano na środę (5.10) na godzinę 18:00. Ta data nie jest przypadkowa, ponieważ 6 października przypada Światowy Dzień Dziecięcego Porażenia Mózgowego. W trakcie wydarzenia odbędzie się również licytacja charytatywna. Celem zbiórki jest finansowanie i organizacja opieki (wytchnienia) dla bliskich i rodzin dzieci z niepełnosprawnościami. Trzeba zauważyć, że długotrwała, permanentna opieka nad dzieckiem, które jest zależne od człowieka, może wyczerpać siły zarówno fizyczne, jak i psychiczne opiekunów. Stąd główny cel zbiórki stanowi organizacja finansowej opieki dzieci, co pozwoli ich bliskim na przerwę od niekończących się obowiązków. 

Bilety można nabyć na stronie https://tobilet.pl/michal-kowalonek-sowman-ex-myslovitz-05-10-2022.html a także będzie można je zakupić pół godziny przed rozpoczęciem koncertu w Cechowni, poprzez wsparcie gotówkowe przeprowadzanej tam zbiórki publicznej “Jaka ulga – maMY przerwę!” (nr 2021/1105/OR). 

Michał Kowalonek w przeszłości był wokalistą zespołu Myslovitz (od 2012 roku do niedawna), a aktualnie jest liderem poznańskiej grupy Snowman a także dziecięcej formacji Lumikulu. Na jego koncie znajdują się koncerty rozegrane w Londynie, Nowym Jorku, Memphis, Berlinie czy też Paryżu. Koncertował z Lennym Kravitzem, Hozierem, Archive. Artysta bardzo chętnie podejmuje współpracę z młodymi twórcami i zespołami. Aktualnie rozpoczyna krótką solową trasę, a jego koncerty będą organizowane w kameralnych, niewielkich miejscach. Nie zabraknie jego autorskich, niezwykłych utworów, a także tych, które zaprezentował jako wokalista w różnych grupach muzycznych.  

Po więcej zapraszamy na: https://kultura.gliwice.eu/wydarzenia/koncert/2022-10-05/michal-kowalonek-snowmanex-myslovitz-koncert-charytatywny