Bezpłatne szkolenia dla Seniorów z obsługi smartfona

0
29

W erze cyfrowej, nauka obsługi smartfonu staje się kluczem do nowych możliwości i świata pełnego interakcji. W sercu tej rewolucji znajdują się seniorzy, którzy dzięki bezpłatnym zajęciom z obsługi smartfonu odkrywają potencjał nowych technologii.

W Punktach Cyfrowego Wsparcia Seniorów odbywają się bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi smartfona. Warsztaty trwają 3h, w trakcie nich omówione zostaną podstawowe funkcje: obsługa smartfonu, napisanie SMS lub e-maila, wysłanie zdjęcia do swoich bliskich, sposoby jak zaoszczędzić na zakupach przy użyciu aplikacji i inne ułatwiające codzienne sprawy funkcje.

Realizacja projektu jest prowadzona na zlecenie miasta Katowice przez Fundację Klub KONTRA, która zapewnia trenerów posiadających doświadczenie w realizacji prowadzenia szkoleń w obszarze IT.

Szkolenia odbywają się w miejskich jednostkach, m.in. Miejskich Domach Kultury, Dziennych Domach Pomocy Społecznej, Ministerstwie ds. Samotności, czy też w Centrum Organizacji Pozarządowych oraz w Urzędzie Miasta Katowice. Kliknij w szczegółowy harmonogram szkoleń: https://klubkontra.pl/harmonogram-szkolen-w-

2024-roku/ i zapisz się pod numerem telefonu 666 668 434.
Zapraszamy do zapoznania się z https://klubkontra.pl/przewodnik-po-smartfonie/ – publikacji, w której znajdziesz informacje, jak skorzystać ze swojego telefonu.