Grażyna Brodzińska – przetańczyć całą noc

0
170

W niedzielę 13 listopada o 17:00 serdecznie zapraszamy do Raciborskiego Centrum Kultury na kipiący przebojami koncert w wykonaniu Teatru Muzycznego Orpheum, ze specjalnym udziałem Primadonny polskiej sceny muzycznej, Grażyny Brodzińskiej! 

Produkcje Teatru Muzycznego Orpheum z udziałem gwiazd estrady i telewizji to gwarant najwyższej jakości wykonawczej, to koncerty pełne elegancji i dobrego humoru, podczas których artyści nieustannie wchodzą w interakcje z publicznością: bawią, wzruszają, śmieszą do łez, zapraszają do wspólnego śpiewu i zabawy.  

Nad wszystkim pieczę sprawuje doskonale znana i lubiana przez śląską publiczność Naira Ayvazyan, śpiewaczka, osobowość telewizyjna i sceniczna, założycielka Teatru Orpheum.

W programie: niezapomniane arie i duety m.in z operetek ”Księżniczka Czardasza”, ”Wesoła wdówka”, ”Perła z Tokayu”, ”Hrabina Marica” czardasze, polki, walce oraz  pieśni neapolitańskie. Czołowi soliści opery i operetki, wspaniali tancerze, brawurowa orkiestra kameralna ”Orpheum” oraz olśniewające wizualizacje scenograficzne autorstwa Emilii Sadowskeij dopełnią całości występu niekwestionowanej gwiazdy.

Grażyna Brodzińska – Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych  nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.

Teatr Muzyczny Orpheum – Teatr stworzony przez Nairę Ayvazyan, artystkę o ormiańskich korzeniach, która od wielu lat podbija serca śląskiej i polskiej publiczności. Naira Ayvazyan jest śpiewaczką, producentką oraz osobowość medialną, znaną z wielu występów z udziałem gwiazd telewizji, kabaretu i estrady. Wieloletnie doświadczenie sceniczne artystki było fundamentem do tworzenia teatru, który odwołuje się do najlepszych tradycji operetkowych w Polsce, jednocześnie skupiając wokół siebie najwybitniejszych wykonawców tego gatunku!

Występują:

Grażyna Brodzińska oraz Teatr Muzyczny Orpheum w obsadzie:

Naira Ayvazyan – Sopran

Łukasz Kostka – Baryton

Tancerze Teatru Muzycznego Orpheum

Orkiestra Kameralna ”Orpheum”

Realizatorzy koncertu

Scenariusz i reżyseria: Naira Ayvazyan

Wizualizacje:  Emilia SadowskadSerdecznie zapraszamy na ekscytujący koncert w Raciborskim Centrum Kultury! Bilety są do nabycia w kasach RCK oraz na stronach dystrybutorach: https://biletyna.pl/event/view/id/272186 oraz https://www.kupbilecik.pl/imprezy/80978/raciborz/grazyna.brodzinska/.

Odpowiedz

Napisz komentarz
Twoje imię