“EKOlogiczne wakacje w obiektywie” – konkurs w Mysłowicach

0
314

Zielone Mysłowice organizują konkurs fotograficzny, w którym chcą wykorzystać wakacje w sposób aktywny, kreatywny, a przy okazji również proekologiczny. Konkurs “EKOlogiczne wakacje w obiektywie” potrwa do 31 sierpnia, a w tym artykule damy wskazówki jak się do niego zgłosić.

Zielone Mysłowice zapraszają mieszkańców do wzięcia udział w konkursie pt. “EKOlogiczne wakacje w obiektywie”. Zadaniem jest wykonanie zdjęcie przedstawiającego postawy ekologiczne mieszkańców miasta podczas wakacyjnego wypoczynku. Szczególna uwaga będzie zwracana na prawidłowe postępowanie z odpadami komunalnymi, ale także zapobieganie powstawaniu odpadów, przygotowania do ponownego użycia, recyklingu, upowszechniania idei segregowania odpadów komunalnych. Zatem konkurs łączy przyjemne z pożytecznym, a także z pracą kreatywną. 

Jak zgłosić się do konkursu EKOlogiczne wakacje w obiektywie? 

Zasady udziału w konkursie są bardzo proste i składają się z trzech kroków. Przede wszystkim należy polubić fanpage Zielone Mysłowice na profilu Facebook. Następnie udostępnić post konkursowy na swoim profilu. Trzecim krokiem jest umieszczenie swojego zdjęcia konkursowego w komentarzu pod tym właśnie postem, by dostęp do niego był jawny. To tyle! 

Konkurs w zasadzie zaczął się już 24 czerwca, ale udział można wziąć do 31 sierpnia, umieszczając zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Zielone Mysłowice. Do wygrania są nagrody pieniężne w wysokości 1500 złotych, 1000 złotych oraz 500 złotych kolejno dla I miejsca, II i III. Regulamin konkursu znajduje się w linku poniżej: